Sıkça Sorulan Sorular

Vücudumuzda birden çok ve farklı Kolajen stoğu vardır. En yaygın olanları Kollajen tip1, tip2 ve tip3’dür.Vücudun farklı bölümlerinde farklı Kolajen tipleri bulunur. Ürünler hakkında detaylı bilgi için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neopro Collagen ORTEX %100 sığır Kollajeni kaynaklıdır. Neopro Collagen Plus ise %100 balık Kollajeni kaynaklıdır.

İki Kollajen türünün arasındaki temel fark birisinin kaynağının balık olması, bir diğerinin kaynağının sığır olmasıdır. Aynı formda olması durumunda iki Kollajen türü arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.

Neopro Collagen ORTEX, sığır kaynaklı TİP2 Kolajen ve bileşenler içerir.

Neopro Collagen PLUS, balık kaynaklı Tip1-3 Kollajen ve bileşenler içerir.

Neopro Collagen ORTEX, kutu içeriği 60 tabletten oluşur. 1 bardak su ile günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere günde 2 tablet kullanılır.

Neopro Collagen PLUS, günde 2 defa sabahları tok karnına 250 ml su ile tüketilmesi önerilmektedir.

Herhangi bir yan etki görülmemiştir. Özel durumlar da kullanım için doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Hayır aldırmaz. Yapılan araştırmalar sonucunda kilo alma ve Kollajen arasında hiçbir bağ gözlenmemiştir.

Kollajenin etkilerini hamile ve emziren kadınlar üzerinde inceleyen bir çalışma henüz yoktur. Bu yüzden tavsiye edilmemektedir.

Neopro Collagen ürünleri tamamen yerli üretimdir ve hiçbir domuz veya domuz ürünü içermemektedir.

Kollajen peptitler sığır ve balık kaynaklı olduğu için vejeteryanlar için uygun değildir.

Kollajen formülünde içerisinde bulunan bazı bileşenlerin etkinliklerini etkileyebilecek bazı ilaçlar ile etkileşimleri olabilir. Herhangi bir Kollajen takviyesini ilaçla birlikte kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Birinci sınıf hammaddelerin kullanıldığı ürünlerimiz GMP ve ISO sertifikalı AKY PHARMA tesisinde üretilmektedir. Menşei: Türkiye

Evet, devam edebilirsiniz. Ürünü günlük olarak düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Unuttuğunuz takdirde ürüne kaldığını günden itibaren devam edebilirsiniz.